Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ.Hakkımızda

 

Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ. olarak, 1999 yılında Proje ve Taahhüt alanlarında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, tesislerin elektrik ve mekanik tesisatlarının projelendirilmesinde ve anahtar teslimi taahhüt işlerinde hizmetlerini devam ettirmektedir.

Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ. Hakkında;

Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ. olarak, Temel Topraklama Tesisatları, Solar Enerji Çözümleri, Reaktif Kontrol Çözümleri ve Led Dönüşüm Projeleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.
Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ., değerli müşterilerine; Mühendislik, Proje, Müşavirlik, Taahhüt ve malzeme satış alanlarında hizmet vermektedir.
Sigma Elektromekanik İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ. firması olarak, ekonomik çözümlerle kaliteden ödün vermeksizin; satış sonrasında servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemektedir.

workers
construct

Firmamız, tesislerin elektrik ve mekanik tesisatlarının projelendirilmesinde ve anahtar teslimi taahhüt işlerinde hizmetlerini devam ettirmektedir.

Adres BİLGİLERİ

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi 
A Blok Kat : 11 No: 1372 Şişli - İstanbul
0549 221 34 22
0212 221 34 18
info@sigmaemit.com